MENTORLUS MINUGA

Ärikonsultatsioon

KONSULTATSIOON

Need on vaid kolm küsimust paljudest mis erinevas eluetapis võivad meieni jõuda ja tead mis? Sa ei pea leidma vastuseid üksi, sest koos saab palju kiiremini. Konsultatsioon on võimalus luua mõnusa vestluse käigus Sulle väga selge visioon, vastus olulisele küsimusele ja/või plaan kuidas saaksid liikuda edasi soovitud tulemusteni. 

Konsultatsioon on mõeldud Sulle kui tunned, et vajad abi mingil konkreetsel teemal või vastust küsimusele, mis on seotud sinu äri, edu või töö & koduelu tasakaaluga.

  • Konsultatsioon toimub läbi zoomi ning kestab 1,5-2 tundi.

Kui Sul on lisaküsimusi või Sa tunned, et vajad konsultatsiooni, siis saada e-kiri info@nala.ee või all olevale “saada päring” nupukesele vajutades.

75€

Ärimentorlus

Personaalne 1:1`le ärimentorlus

Mentorkõned al. 4x kuus

Mentorlus paindliku ajaga. Praktika ja kodutööde käigus loome sulle põhjaliku plaani ning õpid näiteks:

kuid põhirõhu paneme ikkagi sellele milles ise tunned, et vajad minu tuge liikumaks järgmisele tasemele!

Kuutasu põhine ning kestab täpselt nii kaua kuni Sul on vaja!

Kui Sul on lisaküsimusi või Sa tunned, et vajad mentorlust, siis saada e-kiri info@nala.ee või all olevale “saada päring” nupukesele vajutades.

9015

Mentorprogrammi Ärikompass 1.0 müük lõppenud, mentorprogramm tuleb uuesti müüki 2025

ÄRIKOMPASS 1.0

Teenused fotograafidele

Personaalne 1:1`le mentorlus fotograafile

Mentorkõned al. 4x kuus. Sobib nii alustajale kui tegutsevale, sest lähtume Sinu personaalsest vajadusest.

Mentorlus paindliku ajaga. Praktika ja kodutööde käigus õpid näiteks:

kuid põhirõhu paneme ikkagi sellele milles ise tunned, et vajad minu tuge edu saavutamiseks!

Kuutasu põhine ning kestab täpselt nii kaua kuni Sul on vaja!

Kui Sul on lisaküsimusi või Sa tunned, et vajad mentorlust, siis saada e-kiri info@nala.ee või all olevale “saada päring” nupukesele vajutades.

9924
IMG_4100

Mentor fotosessioon

Viime läbi Sinu valitud kliendi ning asukohaga fotosessiooni. Sina pildistad ning mina jagan Sulle kõiki oma seniseid teadmisi. Analüüsime Sinu tegemisi, vaatame üle kompositsiooni, valguse, seaded jm.

  • Esmalt on meil 1-tunnine konsultatsioon zoomi vahendusel, et kaardistada murekohad ning häälestada end sessiooniks. Mentorsessiooni kestvus on 2 tundi, millest 45-60min. on modelliga töö ning ülejäänu on ettevalmistused, näited ja lõpus põhjalik tagasiside.
  • Tulemusena saad juurde palju uusi teadmisi & enesekindlust.
  • NB! 2 tundi stuudio renti ei ole hinnas.

Ühekordne kohtumine mentorsessioonil on just ideaalne võimalus saada tagasisidet kuidas sul praegu läheb, saada vastuseid oma küsimustele ning seeläbi saad viia end fotograafina uuele tasemele.

esmakohtumine 359€ / taaskohtumine 300€

Kui Sul on lisaküsimusi või Sa tunned, et vajad mentorlust, siis saada e-kiri info@nala.ee või all olevale “saada päring” nupukesele vajutades.

Soovin mentorlust aga...

Mina olen Anni Allmere. Töötan ärimentori ja turundusfotograafina. Minu tegemistega saab rohkem kursis olla instagramis @fotograafanni.

Oma enesearengu teekonda alustasin juba aastal 2009 kui otsustasin õppida Tartu Ülikooli poolt korraldatud aastasel eraisiku finantside planeerimise kursusel. TTÜ on andnud mulle aluse raamatupidamise-finantsjuhtimise teadmistes ning veel olen end arendanud juhtimises, ettevõtluses, turunduses, kuni fotograafiani välja. Olen läbinud Katriin Manguse Instagrami kursust 3.0 & 4.0VIP ning samuti olen ka sama kursuse 2023 aasta sügisese lennu üheks mentoriks. 2024 aasta alguses täiendasin ka enda teadmisi õppides otse Anu Tähemaalt.

Viimased pool aastat olen rohkem end harinud välismaiste koolitajate juures, et laiendada silmaringi veelgi.
Lisaks olen ka Katriin Manguse “Next Level” kogukonna liige.

Olen olnud töömaastikul juba viimased 15 aastat. Alustades raaamtute müügist telefoni teel kuni lõpetades ettevõtte haru juhtimisest kaubandus sektoris. Olen kogenud erinevaid etappe ettevõtluses ning koolitanud end viimastel aastatel vähemalt 8000euro eest. Viimased 5 aastat olen olnud ettevõtja millest esimesed 3 aastat olid tigedalt öeldes kasutud, sest istusin oma mugavustsoonis ja hirmudes. Viimased 2 aastat on olnud aga imelised, sest otsustasin muuta oma mõttemaailma ja strateegiat. Ühesõnaga lisaks õpitud teadmistele on ka üksjagu kogunenud päriselu kogemusi mida sinuga jagada (k.a. töötamine koduse väikelapse kõrvalt). Tean mida tähendab ettevõtte loomine palgatöö kõrvalt, ettevõtte arendamine koduse väikelapse kõrvalt ning kogu see tasakaalu puudus töö ja koduelu vahel. Tean ka täna kuidas teha asju produktiivsemalt, et oleks tasakaal elus kasvatades seeläbi oma ettevõtet, sissetulekut ja üldist vabadust. 

Mentoreid ja koolitajaid on väga palju ning tõsi, see võib pea sassi ajada küll! 

Ma ei saa Sulle öelda, et miks Sa ei peaks valima kedagi teist kui keegi teine Sind kõnetab rohkem. KÜLL AGA saan ma Sulle öelda, et minu soov on päriselt jagada oma seniseid teadmisi ausalt ja avatult ning leida lahendused mis viiksid Sind soovitud tulemusteni. Suudan olla Sulle motiveeriv ja empaatiline arengupartner uue taseme saavutamisel!

Usun, et kui pühendud ja teed mõttega kaasa siis tulevad ka tulemused!

Mõistan Sind! Olen ka ise olnud elus sellises punktis kus tundusid, et tasulised kursused/mentorlused on liiga krõbeda hinnaga. Samas on need olnud täiesti elumuutvad mitte vaid jagatavate teadmiste poolest vaid ka ajaliselt! Kui teed kaasa ja oled mõttega olemas meie koostöös, siis näed juba tulemusi koostöö ajal ning Sul on võimalus raha tagasi teenida!

Scroll to Top