Sale!

FOTOGRAAFIA MENTORLUS “Alustav fotograaf”

60.00 

Mentorlus kestab 4 nädalat, sisaldab kõikide minu teemakohaste teadmiste jagamist Sinuga, 4 kodutöö tegemist/ minu tagasisidega, 4 individuaalset Zoomi kõnet minuga & muidugi olen Sinu jaoks olemas kogu mentorluse aja vältel.

Mentorlus on Sulle kui oled valmis tegutsema ning soovid liikuda edasi võimalikult kiiresti.

 

Kategooria:

Fotograafia mentorlus alustajale on mõeldud Sulle, kui oled läbi lugenud oma kaamera kasutusjuhendi ning tead tähendusi nagu näiteks ISO, säriaeg ja avaarv, samuti tead kus neid kaamera pealt otsida. Suure boonusena aitab kaasa kui oled juba oma esimesed pildistamised teinud ning natukene tutvunud programmiga Photoshop Adobe.

Kui soovid edasi liikuda pisut kiiremini kui iseseisvalt õppides siis see programm on sulle!

Alustades mentorlust, toimuvad meil üks-ühele 60-120min kohtumised Zoomis 1x nädalas ning kohtumise käigus vaatame üle kõik olulise, vastan su küsimustele, suunan, õpetan jne. Mentorluse jooksul annan Sulle reaalajas tagasisidet, et saaksid olla kindel, et Sinu edasiliikumine on võimalikult kiire. Mentorlus kestab 4 nädalat ning selle ajaga läbime sinuga järgnevaid teemasid:

  • Analüüsime su senist portfooliot ning looma õppekava;
  • Kaamera seaded (N: algseaded, ISO, säriaeg, avaarv);
  • Kliendiga suhtlemine, juhendamine jm.;
  • Fototöötlus Adobe Photoshopiga;
  • Vaatlen Sinu galeriisi mis valmivad õppe käigus ning annan vahetu tagasiside, ennem kui saadad pildid kliendile.

Mentorlus on maksimaalselt praktiline, personaalse lähenemisega ning vaid nelja nädalaga saad juurde palju enesekindlust, teadmisi, nippe ja trikke.

Osale mentorluses kui tunned, et saad panustada vähemalt 5-6h nädalas ning Sul on aega/võimalust viia läbi fotosessioone.

KESTVUS:  4 nädalat mentorlust (4 mahukat online-kohtumist)

HIND: 120,00€

Kui soovid alustada mentorlusega, siis kirjuta mulle aadressil info@nala.ee või otse minu instagrami DM`i @Fotograafanni